YALDIZ BASKI MAKİNESİ NEDİR? HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

YALDIZ BASKI MAKİNESİ NEDİR? HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

YALDIZ BASKI MAKİNESİ NEDİR? HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?
Yaldız baskı makinası diğer ismiyle yaldız varak ismi son dönemde promosyon cemiyetinde çok duyulmaya başlamıştır. Bu sebeplerin en büyük nedeni üst ısınan sıcaklıkla birlikte klişe desteğiyle aynı zamanda yaldız baskısıyla kabartmalı şekilde markalama yapmaktadır. Her alanda kullanılan bu makinamız üretici bir firma olarak sizlere hizmet sunmak mutluluk getirmektedir. 
Yaldız Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?
Eğer bir seri imalat bir promosyon malzemesi yapıyorsanız (kutu – kuyumcu kutusu – defter – kağıt – peçete) yaldız varak folyo ile rahatlıkla markalama yapabilirsiniz.
Ayakkabı tabanlarına markalama yaparak markanızı daha iyi ve güzel şekilde gösterebilirsiniz.
Parti malzemeleri üretiminde bulunuyorsanız seri imalat peçetelerde markanız veya tabirleri rahatlıkla basabilirsiniz.
Nişan tepsisi ve buna benzer kısmet işleri ile ilgili aksesuar üretimi yapıyorsanız yaldız renkleri işlerinize çok iyi yaratacaktır.
Duvar saati gibi malzemeleri rahatlıkla kabartmalı şekilde yaldız folyo basabilirsiniz.
Kitaplara, defterlere ve buna benzeyen yayın ekibindeyseniz ki bu durumdan dolayı marka yapmak istiyorsanız yaldız baskı makinalarımızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Silindir ve buna benzer yerleri de aynı şekilde güzel presleyerek randıman alabilirsiniz.


Seri üretim yapan ve haftada 5 adet sıcak baskı yaldız makinesi çıkartan büyük güzel atölyemiz siz değerli müşterilerimiz için hizmet sunmaya devam etmektedir. Makinalarımız ve ölçüler hakkında daha detaylı bilgi için firma yetkililerimize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp
Hemen Ara