PİYASADA DOLANDIRILMADAN VE KANDIRILMADAN NASIL MAKİNA ALABİLİRİM?

PİYASADA DOLANDIRILMADAN VE KANDIRILMADAN NASIL MAKİNA ALABİLİRİM?

Maalesef ki dünyada herkes iyi kalpli ve kaliteli ticaret yapma gibi bir duruma sahip değiller. Bizlerde bu durumu bilerek müşterilerimize her zaman en dürüst şekilde yaklaşmaya çalışıyoruz.

Piton Makina Sanayi olarak sizlere püf noktaları paylaşmaktan mutluluk duyarız!

- Öncelikle firmaların Kurumsal Sosyal Medyaları var mı? Varsa aktiflik durumları nelerdir bu sorulara cevap bulmak gerekir.

- Firmaların ofisleri mevcut mu? Mevcutsa ofis içerisinde yapmış olduğu örnek makinalar var mı? Fabrikasını her satıcı gösterir fakat satış ofislerinde ürünlerinin olması çok önemli bir kavramdır.

- Firma sahipleri veya yetkililerin yerel veya uluslas ticaret STK'larında veya Derneklerinde aktif faal görevi yapıyorlar mı? (Bu durum referans açısından çok önemli)

- Firmanın geçmişte satmış olduğu referans listesi mevcut mu?

- Firmanın yetklilerinin telefonda hitap şekilleri ve davranışları nasıldır? Kendisinden hariç tüm rakiplerini kötüleme yapıyorsa bu firma biraz problemli demektir.

- Firmanın fabrikası mevcut mu? Fabrikası mevcutsa satış yetkkilileri sürekli orada mı?

 

Yukarıda verilen sorulara cevap bulmak aslında önemli kavramdır. Maalesef ki piysada bu durumlara pozitif cevap veren firmalar çoğu zaman bulunmuyor ama illa ki bulunan vardır. Piton Makina Sanayi olarak bu durumlara maruz kalmadan en güvenilir ve en yüksek kalite tüm makinaları hem ürettirebilir hemde ithal ettirebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle müşterilerimize hizmet vermek bizi onurlandırır. 

 

#dikeybalyapresi #hurdabalyapresi #kesimpresi #klişebaskı #sıcakbaskı #yaldızbaskı #baskımakinası #dikbalya #dikbalyapresi #kağıtbalyapresi 

WhatsApp
Hemen Ara