PİTON MAKİNA SANAYİ KİMDİR?

Piton Makina Sanayi genel sektör anlamında kaliteli hizmet ve yüksek peformans vizyonuyla kısa zamanda çok büyük işler başaran bir firmadır. Geçmişten edinmiş olduğu profesyonel ticaret sistemiyle kurumsal bir etkiyle müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen makine imalat ve pazarlama firmalarından birisidir.

Piton Makine Sanayi yıllık tecrübesi üzerine kurulmuş çevre teknolojileri, geri dönüşüm sistemleri, matbaa ve kurutma sistemleri üzerinde çalışan bir şirkettir. Çalışmalarımız yüksek vizyon ve gelişime açık bir şekilde devam etmektedir. Bunun yanı sıra Dünya’da başta Avrupa ülkeleri olmak üzere çeşitli çözüm ortaklığı yaparak Türkiye’den Dünyaya üretimlerimiz devam etmektedir. 20 Kişilik uzman kadromuz iç ve dış piyasaya hizmet veren Piton Makine çeşitli sosyal sorumluluk yapan bir firmadır. Köklü bir ailenin devamından gelen ticaret ahlakı ve yüksek tecrübeler ile sizlere hizmet vermek bizim için onurdur.

PİTON MAKİNE SANAYİNİN YAPMIŞ OLDUĞU ÇALIŞMALAR NELERDİR?

Geri Dönüşüm ve Çevre Tasarrufu kapsamında Dikey ve Yatay olmak üzere kağıt, karton ve naylon presleme makinaların imalatını, ihracatını ve ithalatını gerçekleştirmektedir. P Serisi olarak adlandırdığımız yaklaşık 10 kalem ürünümüzle geri dönüşüm ve çevre sektörüne hitap etmekteyiz.

Kurutma Sistemleri ismi altında Hammade Kurutma Fırınları, Serigrafi Sonrası Fikse Kurutma Fırınları ve Meyve Kurutma Fırınları imalatını gerçekeştirmekteyiz.

Reklam ve Promosyon kapsamında, Sıcak Baskı, Sıcak Klişe Baskı, Tampon Baskı ve Yaldız Baskı Makinalarını Havalı ve Hidrolik şekilde üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Geri Dönüşüm Sistemler, Kurutma Sistemler, Reklam ve Promosyon Üretim Cihazları anlamında piyasaya yön veren bir firma olarak hizmete devam edeceğiz. Sabır, emek ve yürek anlayışıyla yapacağımız ve yapmış olduğumuz icraatlarımız tüm Dünyaya nam salmaya devam ediyor. Dünyanın en hızlı ve en fazla geri dönüşüm makinaları ihracat yapan firmamız yurt içindede hizmet vermeye devam edecektir. Üretici bir firma olmamızın vermiş olduğu avantajla uygun fiyat garanti kapsamında bizlerden detaylı bir şekilde teklif alabilirsiniz.

WhatsApp
Hemen Ara