Piton Makina

Balya Pres Makinaları

Karton balya pres makinesi, atık kartonları sıkıştırarak balya haline getiren kullanışlı bir ekipmandır.
Piton Makina

Balya Presleri

Piton Makina

Sıcak Klişe Baskı Makinaları

Markalama anlamında sıcak pres uygulayarak hem kabartma veya yaldız baskı işlemleri yaparak değer katabilirsiniz.

Piton Makina Sektör Lideri

Teklif Almadan Karar Vermeyin!


00+

Yurtiçi Satışımız

00+

Yurtdışı Satışımız
Piton Makina
biz kimiz?

piton makina hakkında

Piton Makina Sanayi genel sektör anlamında kaliteli hizmet ve yüksek peformans vizyonuyla kısa zamanda çok büyük işler başaran bir firmadır. Geçmişten edinmiş olduğu profesyonel ticaret sistemiyle kurumsal bir etkiyle müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Geri Dönüşüm Sistemler, Kurutma Sistemler, Reklam ve Promosyon Üretim Cihazları anlamında piyasaya yön veren bir firma olarak hizmete devam edeceğiz. Sabır, emek ve yürek anlayışıyla yapacağımız ve yapmış olduğumuz icraatlarımız tüm Dünyaya nam salmaya devam ediyor.

 

+ bizim hakkımızda
Piton Makina

Tanıtım Filmi

BİZDEN

Güncel Haberler & Fuarlar

KOCA ATIKLAR GÖZÜNÜZDE BÜYÜMESİN! 

KOCA ATIKLAR GÖZÜNÜZDE BÜYÜMESİN! 

KOCA ATIKLAR GÖZÜNÜZDE BÜYÜMESİN!  Piton Makine sanayi olarak uzun yıllar dikey balya presi üretimimizden sonra artık kompakt pres üretimine girmiş bulunmaktayız. Toplama anlamında sıkıntı yaşayan büyük firmalarımız veya belediyeler artık sıkıştırmayı bir konteynırda sıkıştırma yaparak sevke hazır duruma getirebilmektedir. Kompakt presler bir hazne içerisinde birikerek 20m3 ile 32m3 konteynırlara sıkıştırılarak yüksek tonajlara sahip olup sevke çok çabuk hazır olabilir. Bu yüzden sizin de yüksek karton var olup problem yaşıyorsanız bizlerle iletişime geçerek bu problemlere dur diyebilirsiniz.  

Detaylı Bilgi
FABRİKALARA MÜJDE! PİTON MAKİNA GÜVENCESYİLE YATAY PRES STOKLARDA!

FABRİKALARA MÜJDE! PİTON MAKİNA GÜVENCESYİLE YATAY PRES STOKLARDA!

FABRİKALARA MÜJDE! PİTON MAKİNA GÜVENCESYİLE YATAY PRES STOKLARDA! Uzun arge çalışmalarımız ve profesyonel uzman ekip kadromuzla yapmış olduğumuz çalışmaların neticesinde 70/90/120 Tonluk yatay pres üretimine girmiş bulunmaktayız. Kağıt, karton, naylon gibi ürünleri yatay ve seri bir şekilde pres sistemi ve tesis kurma talebiniz varsa doğru adres Piton Makine Sanayidir.  Sorunlarınızı birlikte çözmek isteriz, aklınızda bulunan proje ve çıkartacağınız kapasitede ki ürünler hakkında tam detaylı bir bilgi alışverişi yapıyoruz. Argemiz neticesinde sizlere en uygun makinamızı yüksek kalite ve uygun fiyatla sizlere maliyet çıkartıyoruz. Hazır stok makinalarımızı aynı gün sevk ediyoruz. Kurulum anlamında da firma olarak sizlere destek oluyoruz. Bu güzel çalışmalardan eğer sizde yararlanmak isterseniz Piton Makine Yatay serisini tercih ederek işlerinizi hem profesyonelleştirir hem güzel bir ticarete tabi kalabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
YURT DIŞINDA BALYA PRESLERİNİN ÖNEMİ?

YURT DIŞINDA BALYA PRESLERİNİN ÖNEMİ?

YURT DIŞINDA BALYA PRESLERİNİN ÖNEMİ? Kağıt karton ve naylon gibi ürünler malumunuz evrensel nitelik taşımaktadır. Bu sebepten dolayı yurt dışı tüketimi çok olan ülkeler makinalarımızı daha çok tercih etmektedir. Tüketimden kaynaklanan çıkan atıkları daha verimli kullanma amacıyla atıkları sıkıştırarak hem yer tasarrufu sağlar hem de atıklarını her hangi bir aracı olmadan direkt fabrikaya vererek yüksek elde gelir eder. Bu sebepten dolayı atıklara başa çıkmanın en iyi yolu Piton Serisi Dikey Balya Preslerini tercih etmektedirler.  Üstten basmalı preslerimiz nelerdir? 5 tondan başlayıp 65 tona kadar hem kullanımı kolay hem de özel tasarımıyla sizlere %100 verimlilik sağlamaktadır. Makinalarımız yerli üretim olup yurt dışına yönelik her pazarda tüm sertifikalara ve Avrupa standartlarına uygun bir vaziyette üretilmektedir. Pet, karton, naylon, kağıt ve buna benzer atıkları istifleyip sıkıştırarak yer tasarrufu sağlamanızın tam zamanı!  

Detaylı Bilgi
WhatsApp
Hemen Ara