KOCA ATIKLAR GÖZÜNÜZDE BÜYÜMESİN! 

KOCA ATIKLAR GÖZÜNÜZDE BÜYÜMESİN! 

KOCA ATIKLAR GÖZÜNÜZDE BÜYÜMESİN!  Piton Makine sanayi olarak uzun yıllar dikey balya presi üretimimizden sonra artık kompakt pres üretimine girmiş bulunmaktayız. Toplama anlamında sıkıntı yaşayan büyük firmalarımız veya belediyeler artık sıkıştırmayı bir konteynırda sıkıştırma yaparak sevke hazır duruma getirebilmektedir. Kompakt presler bir hazne içerisinde birikerek 20m3 ile 32m3 konteynırlara sıkıştırılarak yüksek tonajlara sahip olup sevke çok çabuk hazır olabilir. Bu yüzden sizin de yüksek karton var olup problem yaşıyorsanız bizlerle iletişime geçerek bu problemlere dur diyebilirsiniz.  

Detaylı Bilgi
FABRİKALARA MÜJDE! PİTON MAKİNA GÜVENCESYİLE YATAY PRES STOKLARDA!

FABRİKALARA MÜJDE! PİTON MAKİNA GÜVENCESYİLE YATAY PRES STOKLARDA!

FABRİKALARA MÜJDE! PİTON MAKİNA GÜVENCESYİLE YATAY PRES STOKLARDA! Uzun arge çalışmalarımız ve profesyonel uzman ekip kadromuzla yapmış olduğumuz çalışmaların neticesinde 70/90/120 Tonluk yatay pres üretimine girmiş bulunmaktayız. Kağıt, karton, naylon gibi ürünleri yatay ve seri bir şekilde pres sistemi ve tesis kurma talebiniz varsa doğru adres Piton Makine Sanayidir.  Sorunlarınızı birlikte çözmek isteriz, aklınızda bulunan proje ve çıkartacağınız kapasitede ki ürünler hakkında tam detaylı bir bilgi alışverişi yapıyoruz. Argemiz neticesinde sizlere en uygun makinamızı yüksek kalite ve uygun fiyatla sizlere maliyet çıkartıyoruz. Hazır stok makinalarımızı aynı gün sevk ediyoruz. Kurulum anlamında da firma olarak sizlere destek oluyoruz. Bu güzel çalışmalardan eğer sizde yararlanmak isterseniz Piton Makine Yatay serisini tercih ederek işlerinizi hem profesyonelleştirir hem güzel bir ticarete tabi kalabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
YURT DIŞINDA BALYA PRESLERİNİN ÖNEMİ?

YURT DIŞINDA BALYA PRESLERİNİN ÖNEMİ?

YURT DIŞINDA BALYA PRESLERİNİN ÖNEMİ? Kağıt karton ve naylon gibi ürünler malumunuz evrensel nitelik taşımaktadır. Bu sebepten dolayı yurt dışı tüketimi çok olan ülkeler makinalarımızı daha çok tercih etmektedir. Tüketimden kaynaklanan çıkan atıkları daha verimli kullanma amacıyla atıkları sıkıştırarak hem yer tasarrufu sağlar hem de atıklarını her hangi bir aracı olmadan direkt fabrikaya vererek yüksek elde gelir eder. Bu sebepten dolayı atıklara başa çıkmanın en iyi yolu Piton Serisi Dikey Balya Preslerini tercih etmektedirler.  Üstten basmalı preslerimiz nelerdir? 5 tondan başlayıp 65 tona kadar hem kullanımı kolay hem de özel tasarımıyla sizlere %100 verimlilik sağlamaktadır. Makinalarımız yerli üretim olup yurt dışına yönelik her pazarda tüm sertifikalara ve Avrupa standartlarına uygun bir vaziyette üretilmektedir. Pet, karton, naylon, kağıt ve buna benzer atıkları istifleyip sıkıştırarak yer tasarrufu sağlamanızın tam zamanı!  

Detaylı Bilgi
YALDIZ BASKI MAKİNESİ NEDİR? HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

YALDIZ BASKI MAKİNESİ NEDİR? HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

YALDIZ BASKI MAKİNESİ NEDİR? HANGİ ALANLARDA KULLANILIR? Yaldız baskı makinası diğer ismiyle yaldız varak ismi son dönemde promosyon cemiyetinde çok duyulmaya başlamıştır. Bu sebeplerin en büyük nedeni üst ısınan sıcaklıkla birlikte klişe desteğiyle aynı zamanda yaldız baskısıyla kabartmalı şekilde markalama yapmaktadır. Her alanda kullanılan bu makinamız üretici bir firma olarak sizlere hizmet sunmak mutluluk getirmektedir.  Yaldız Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır? Eğer bir seri imalat bir promosyon malzemesi yapıyorsanız (kutu – kuyumcu kutusu – defter – kağıt – peçete) yaldız varak folyo ile rahatlıkla markalama yapabilirsiniz. Ayakkabı tabanlarına markalama yaparak markanızı daha iyi ve güzel şekilde gösterebilirsiniz. Parti malzemeleri üretiminde bulunuyorsanız seri imalat peçetelerde markanız veya tabirleri rahatlıkla basabilirsiniz. Nişan tepsisi ve buna benzer kısmet işleri ile ilgili aksesuar üretimi yapıyorsanız yaldız renkleri işlerinize çok iyi yaratacaktır. Duvar saati gibi malzemeleri rahatlıkla kabartmalı şekilde yaldız folyo basabilirsiniz. Kitaplara, defterlere ve buna benzeyen yayın ekibindeyseniz ki bu durumdan dolayı marka yapmak istiyorsanız yaldız baskı makinalarımızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Silindir ve buna benzer yerleri de aynı şekilde güzel presleyerek randıman alabilirsiniz. Seri üretim yapan ve haftada 5 adet sıcak baskı yaldız makinesi çıkartan büyük güzel atölyemiz siz değerli müşterilerimiz için hizmet sunmaya devam etmektedir. Makinalarımız ve ölçüler hakkında daha detaylı bilgi için firma yetkililerimize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
GEZER KAFA KESİM PRESİ HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

GEZER KAFA KESİM PRESİ HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

GEZER KAFA KESİM PRESİ HANGİ ALANLARDA KULLANILIR? Gezer kafa kesim presi son dönemde çok revaşta olan bir ürün olmuştur. Bunun sebebi ise seri imalatın en büyük anvatajı olmaktadır. Kat kat malzemelerinizi rahatlıkla seri bir biçimde kesebilirsiniz.  Gezer Kafa Kesim Presi hangi alanlarda kullanıyoruz? -    Otel terlik imalatında çok verim sağlayan makinamızı rahatlıkla sektörde kullanabilirsiniz. -    Ayakakbı imalatında bulunan müşterilerimiz seri imalatında bu makinalarımızı rahatlıkla kullanabilmektedir. -    Ev süngeri veya evlere ait malzeme üretiminde gezer kafa kesim presimiz inanılmak büyük performans sergilemektedir. -    Kuyumcu kutuları ve ayakkabı lostra üreticilerimiz bu makinaları daha seri ve daha pratik kullanabilmektedir. Piton Makine Sanayi olarak metrekaresi 25 ton baskı gücüne sahip olan ve spesifik olarak özel imalatlarda bulunarak hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizde profesyonel bir biçimde imalata geçmek istiyorsanız bizlerle iletişim kurarak talebinizi karşılayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
NEDEN ÜSTTEN BASMA BALYA PRESİ KULLANMALIYIM?

NEDEN ÜSTTEN BASMA BALYA PRESİ KULLANMALIYIM?

NEDEN ÜSTTEN BASMA BALYA PRESİ KULLANMALIYIM? Son zamanlarda tüketim olarak çok göz önünde bulunan ülkemiz yüksek teknolojileri sayesinde geri dönüşüm hizmetine çok emek göstermektedir. Ufak işletmelerden tutun büyük işletmelere kadar geri dönüşüm çok önemli bir rol izlemektedir. Peki bu süreçte küçük veya büyük işletmeler olarak neden balya presi kullanmalıyız? Fabrika ve işletmelerde en önemli durum estetik görüntüdür. Patrondan tutunda çalışana kadar temiz bir mekanda çalışmak her zaman önem arz etmektedir. Bu durum neticesinde çıkan çöpleri sıkıştırıp bir yere istifleme şeklinde koymak sizlerin gözlerinizi daha rahat ettirir ve ferah bir ortam sunar. Çıkan hurdalar hiçbir zamana unutmamak gerekir ki hem maddi olarak kazanç sağlar hem de doğaya saygı olarak bilinir. Sıkıştırılan malzemeler ise alıcılar tarafından daha çok cezbeder ve böylelikle hurdalarınızı satarken daha rahat olursunuz.  Piton Makine Sanayi olarak balya pres satışlarımız hız kesmeden devam ediyor. Eğer sizde yukarıda ki durumdan şikayetçi olup artık bir adım atmak istiyorsanız uygun fiyat ve yüksek performansla sizlere hizmet etmek bizleri onurlandıracaktır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için firma yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Küçük Firmalar Neden Dikey Balya Presi Kullanmalı?

Küçük Firmalar Neden Dikey Balya Presi Kullanmalı?

NE NASIL NİÇİN NE ZAMAN NERDE KİM Piton Makina Sanayi olarak bu zamana kadar hep müşterilerin memnunuiyetini düşündük. Bu haberde ise neden küçük işletmeler balya presi kullanır? Bu duruma yönelik detaylı bir araştırma yaptık. - Günlük yüksek miktarda karton, kağıt, naylon çıkartan firmaların en büyük yaşadığı problemlerden bir tanesi yer problemidir. Yapacağı çalışmaların en önemli noktası yer durumunda büyük bir şekilde tasarruf etmek olacaktır. - Her çıkan atık aslında değerlendirilebilecek bir durumdur. Doğanın ve düzeni korumak anlamında geri dönüşüme daha rahat sevk edilebilmesi için presleme işlemi bu konuda çok önemlidir. - Çıkan atıkları çöp gözüyle değilde biraz daha ticari düşünülürse preslenen malzemeler her zaman daha çok değer kazanmaktadır ve bu değer piyasaya sunulmaktadır.   Atık anlamında sizde artık rahatlamak istiyorsanız en iyi aracınız Piton Makina Sanayi firmasının balya pres serisi olması gerekmektedir. Yıl başı ve kış ayı kampanyalarımız devam etmektedir. Detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
KEŞKE ALSAYDIM DEĞİL İYİ Kİ ALDIM DEME VAKTİ ZAMANI!

KEŞKE ALSAYDIM DEĞİL İYİ Kİ ALDIM DEME VAKTİ ZAMANI!

Firmamızın bünyesinde başlatmış olduğumuz kampanyada P-5 (40 KG KAĞIT KARTON PRESLEYEN MAKİNAMIZ) P-7 (60 KİLOGRAM KAĞIT KARTON NAYLON PRESLEYEN MAKİNAMIZ) P-10 (75 KG KAĞIT KARTON NAYLON PRESLEYEN MAKİNAMIZ) %30'a varan indirimlere girmiştir. Sınırlı stoklara sahip olan dikey balya preslerimiz siz değerli müşterilerimiz için hazır stok şeklinde sizleri beklemektedir.  - Ufak işletmeler bu presi kullanarak rahatlıkla tasarruf elde sağlar. - Yeni geri dönüşüm işine başlamış genç girişimcileriz başlama anlamıda bu makinaya sahip olabilir. - Kredi kartı geçerlidir. - Nakliye sigortası tarafmızca yapılmaktadır. - Ürünlerimizde nakliye dahildir. - Ürünlerimiz tak çalıştır olarak sizlere gönderilmektedir. - Firmamız bünyesinde 9L Yağ hediyemizdir.    Detaylı bilgileri için ve siparişleriniz için firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. İSTANBUL MERKEZ OFİS: Esenşehir Mahallesi Gurur Sokak N6C Ümraniye/İSTANBUL İSTANBUL ŞUBE: Altınşehir Mahallesi Adilesultan Sokak No40/A Ümraniye/İSTANBUL   MAİL ADRESİMİZ: info@pitonamkina.com İLETİŞİM HATTIMIZ: 0545 737 71 53    

Detaylı Bilgi
Transfer Baskı Presi Nedir ve Ne işe Yarar

Transfer Baskı Presi Nedir ve Ne işe Yarar

TRANSFER BASKI PRESİ NEDİR VE NE İŞE YARAR? Düz Transfer Baskı Presi t-shirt, puzzle, yastık, doğal taş, bayrak, çanta, havlu, plaket gibi düz zemine sahip ürünlere baskı yapmanıza olanak sağlayan bir transfer baskı makinesidir. Ürünlerin ahşap, cam, kumaş ve seramik yapıda olması düz transfer baskı presleri açısından bir fark oluşturmamaktadır. Profesyonel kullanım için dijital özellikler içeren bu cihazlar ile presleme işlemi artık oldukça kolay. Özellikle dijital zaman kontrolleri, ısı ve basınç ayarına sahip olan düz transfer baskı presi tercihiniz ile kontrollü bir şekilde baskı işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kullanım sıklığı ve baskı yapılması plananan ürünlerin ebatları düz transfer baskı presi seçiminde önemli bir yer tutmaktadır.

Detaylı Bilgi
Balya Presi Nedir?

Balya Presi Nedir?

BALYA PRESİ NEDİR? İsmi her hangi bir saman balyasını hatırlatsa da aslında geri dönüşüm çevresinde bu durum farklılık oluşturmaktadır. Sıkıştırma yapan makinalarımız hidrolik sistemde tabla yukarı aşağı şeklinde çalıştığı için çıkan ebatlar bir balya gibi gözükmektedir. Bu durum ise piyasada balya presi olarak adlandırılmış ve kullanılmaktadır. Balya presinin son günlerde revaçta olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi kağıt kartonları sıkıştırarak bir kutu haline getirmektedir. Bu durum hem yer tasarrufu sağlar hem de nakliye anlamında avantajlara sahip olduğu için genel olarak tüm atık çıkartan firmalarda kullanılmaktadır. Sizin de bir o kadar atıklarınız varsa bir balya pres almanızı öneririz. #balyapresi #geridönüşümpresi #kompaktpres #dikeybalyapresi #hurdapresi #dikpresleme #kağıtpresleme #kağıtsıkıştırma

Detaylı Bilgi
Piton Makine Sanayi Entech Çevre Fuarında!

Piton Makine Sanayi Entech Çevre Fuarında!

NR Holding, enerji, çevre teknolojileri ve sıfır atık alanında, Avrasya’nın en büyük ticaret platformu ENTECH - Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarı & Kongresi 02 – 04 Kasım 2023 tarihleri arasında,Congresium- ATO Kongre ve Sergi Sarayı, Ankara'da  Sıfır Atık Kongresi ile eş zamanlı olarak organize ediliyor   ENTECH Fuarı’nda en yeni teknoloji ve hizmetlerini sergileyecek olan firmalar, sektörün uluslararası temsilcilerinin yanı sıra kamu kuruluşu yöneticileri, yerel yönetim temsilcileri, KOBİ ve özel sektör karar vericileri, çevre teknolojileri araç ve ekipman üreticileri, sanayiciler, organize sanayi bölgesi yetkilileri, dernek ve birlikler, finans ve leasing kuruluşları ve sektörün lider firmaları ile iletişim kurarak kendilerine yeni ticaret ağları oluşturacak.    Fuar, Türkiye’nin en önemli analiz, arıtma, araştırma ve eğitim, atık, depolama, enerji, geri dönüşüm, hava kirliliği, su, temizlik ve yüzey çalışmaları alanlarından hizmet veren yüzlerce katılımcıyı, yerli ve yabancı binlerce alıcıyla buluşturacak. Fuar katılımcıları, uzun soluklu iş anlaşmalarıyla ihracat ve iş hacimlerini artırma fırsatı yakalayacak.

Detaylı Bilgi
Neden Balya Presi Kullanmalıyız?

Neden Balya Presi Kullanmalıyız?

Balya Pres Makinası Genel Anlamda Ne Yapar? Otel İşletmeleri Hangi Amaçla Kullanır? Avantajları Nelerdir? -              Geri dönüşüme gidebilecek tüm ürünlerin toplandıktan sonra preslenerek bir araya getirme işlemini sağlar. -              Çevre dostu ve çevreye yönelik çalışmalar gerçekleştirir. -              Otelden çıkan kağıt, karton, naylon ve pet gibi malzemeleri toplayarak bir araya istifler. -              Çıkan çöpleri geri dönüşüme hazırlar ve düzenli bir şekilde durmasını sağlar. -              Ülkeye ve doğaya katkı sağlar. -              Geri dönüşümden çıkan malzemeler serbest piyasaya ücreti mukabilinde satılabilir. -              Dramatik atık bertaraf ücretleri azaltabilir. -              Piton Balya % 90'a varan atık hacmini azaltabilir. -              Tüm balya son sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uygun. -              Kağıt, Kumaş, Naylon niteliği taşıyan tüm malzemeleri balyalayabilir. -              Güvenilir ve çevre dostu işletme olarak bilinebilirsiniz. -              Çeşitli hibe ve destekler bu durumun içerisindedir. Makinanın kullanımı ve kurulumu için eğitim gereklimi? -              Makinalarımızda kullanım kılavuzu içerisinde gelmektedir. -              Makinalarımız tak çalıştır hazır formatta sizlere ulaşmaktadır. -              Makinalarımızda kurulum için eğitim talebe yönelik çalışma yapılmaktadır. -              7/24 Teknik ve Destek ekibimiz aktiftir.  Makinaların Genel Olarak Teknik Bilgileri Nelerdir, Garanti Durumu Nedir? -              Makinalarımız Hidrolik Sistemler Çalışmaktadır Ve Yağ İçerisinde Sevk Edilmektedir. -              Makinalarımız Tek Piston Ve Çift Piston Olarak Yapılmaktadır. -              Makinalarımızın Aracısız İlk Üretici Olarak Sizlere Teslim Edilmektedir. -              Makinalarımız Plc Sistem Ve Kollu Sistemler Mevcuttur. -              Makinalarımızda Transpalet Girişleri Mevcuttur. -              Makinalarımız 1 Yıl Garantilidir. -              Makinalarımızda Balya Atma Sistemi Mevcuttur. -              Makinalarımız 380v Veya 220v Olarak Hazırlanmaktadır. -              Makinalarımızda Hazır Stoklarımız Mevcuttur. -              Balya Sıkıştırma Boyutları Her Makina İçin Farklılık Göstermektedir. -              Makinalarımız Kaliteli İşçilik Ve Yüksek Kalite Malzemeden Üretilmektedir. -              Makinalarımızın Tüm Üretim Süreçleri Sizlere Detaylı Bir Şekilde Bilgi Halinde Gerçekleşir. -              Makinalarımız Yerli Üretimdir. -              Satış Sonrası Desteklerimiz Mevcuttur.    

Detaylı Bilgi
Ayakkabı İmalat Makinaları

Ayakkabı İmalat Makinaları

Piton Makina Sanayi ayakkabı imalat makinaları anlamında kaliteli hizmet ve yüksek peformans vizyonuyla kısa zamanda çok büyük işler başaran bir firmadır. Geçmişten edinmiş olduğu profesyonel ticaret sistemiyle kurumsal bir etkiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Detaylı Bilgi
Bone Makinaları

Bone Makinaları

Bone makinası, tek kullanımlık cerrahi kep bone imalat makinasıdır. Piton Makina Sanayi; bone üretim makinaları anlamında piyasaya yön veren bir firma olarak hizmete devam edeceğiz. Sabır, emek ve yürek anlayışıyla yapacağımız ve yapmış olduğumuz icraatlarımız tüm Dünyaya nam salmaya devam ediyor. Bone makinası, tek kullanımlık cerrahi kep bone imalat makinasıdır. - Makine demir ve galvanizli malzemeden üretilip fırınlı boya ile boyalıdır. - Makine boyutları 2700 x 840 x 1350mm dir. - Makine kapasitesi 100-130 adet/ dk dır. - Yapıştırma işlemi ultrasonik kaynak makinası ile yapılmaktadır. - Makinada 3 adet ultrasonik kaynak ünitesi vardır. - Bone boyları 44cm dir, bone eni kumaş boyuna göre 30-50cm ayarlanabilir. (Bone boyu talep doğrultusunda değiştirilebilir; 52cm, 61cm…) - Güç: 9kW – 380V (3 faz)

Detaylı Bilgi
Geri Dönüşüm Makinaları

Geri Dönüşüm Makinaları

Geri Dönüşüm Nedir? İnsanların sosyal ve ekonomik faaliyetleri sonucu, kullanım süresi dolmuş ve artık doğa için zararlı hale gelen her türlü maddeye atık denir. Karton, cam, metal, plastik gibi maddeler atık olarak sınıflandırılabilir. Atıkların yeniden değerlendirilmesi ancak geri dönüşüm ile sağlanır. Geri dönüşüm, yeniden değerlendirilme imkanı olan bu atıkların fiziksel veya kimyasal işlemlere tabi tutularak ikinci bir hammaddeye dönüştürülmesine denir. Geri dönüşümde amaç kaynakların aşırı ölçüde kullanımını önlemek, atıkların kaynaklarında ayrıştırılmasını sağlamak, atık çöp miktarının azalmasını sağlamaktır. Geri Dönüşüm Faydaları ? Geri dönüşüm oldukça önemli ve etkili bir yöntemdir. Geri dönüşümün oldukça fazla faydası bulunmaktadır. Geri dönüşümün ülkede yaygınlaşması hem ülke için hem bireysel olarak oldukça etkilidir. Doğal kaynakların azalmasında oldukça önemli bir etkiye sahiptir aynı zamanda enerji tasarrufu sağlanır. Geri Dönüşüm Makinalarının Avantajları Nelerdir? Pek çok farklı açıdan avantajlı olan geri dönüşüm makinaları yerli kaynaklardan yararlanılarak üretilen makinalar da olabilmektedir. Yüksek kilogram evsel atıkları geriye dönüştürebilen geri dönüşüm makinaları endüstriyel ortamlarda da yaygın bir şekilde kullanılabilmektedir. Çöp taşıma maliyetini optimum düzeye getirebileceğiniz geri dönüşüm makinaları aynı zamanda çöp depolama konusunda ortaya çıkabilecek sorunları da ortadan kaldırmaktadır. Enerji tasarruflu olan geri dönüşüm makinaları sayesinde minimum enerji tüketimiyle maksimum verimlilik elde edebilirsiniz. Karbon ayak izi değerleri dikkate alınarak dizayn edilen makineler topraktan gelen bütün değerleri çöpe gitmeden su ve gübre olarak geriye gönderebilmektedir. Ülkenin ekonomik durumuna da büyük bir katkı sağlayan geri dönüşüm makinaları dışa bağımlılığı da azaltabilecek özelliklere sahiptir. Atıkları mümkün olabilecek en kısa sürede organik gübrelere dönüştürebileceğiniz geri dönüşüm makinaları doğal, verimli ve organik gübreler elde edebilmenizi sağlar. Geri dönüşüm makinaları konusunda teknik detaylı bilgi almak isterseniz Üstün İş Makine ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Piton’da Var olan  Geri Dönüşüm Makinaları; -Dikey Balya Presi 40 Kg -Dikey Balya Presi 60 Kg -Dikey Balya Presi 80 Kg -Dikey Balya Presi 150 Kg -Dikey Balya Presi 250 Kg -Dikey Balya Presi 450 Kg -Dikey Balya Presi 650 Kg -Çuval Presi -Varil Ezme (Ağır Tip Dönüşümü) -Sünger Pres Makinası -Tekstil Presi -Yatay Balya Presi          

Detaylı Bilgi
WhatsApp
Hemen Ara